Transfer z lotniska w Gdańsku

Najtańszy transfer z Portu Lotniczego w Gdańsku do Trójmiasta

transfer z lotniska w Gdańsku

Transfer z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta i całego Trójmiasta oraz okolic. FreeTaxi.PL oferuje atrakcyjne ceny usług taxi. Warto wiedzieć, że nasza firma jako jedna z nielicznych korporacji taksówkarskich z Trójmiasta nie pobiera opłaty powrotnej za przekroczenie granic miast Gdańsk, Sopot i Gdynia.

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku jest oddalony o 17 km od naszego pięknego Starego Miasta w Gdańsku. Szybkim i komfortowym sposobem transportu z lotniska lub na lotnisko jest zamówienie taksówki FreeTaxi.PL

Zamów taksówkę z lotniska w Gdańsku przez sms (koszt wg stawek Twojego operatora jak za zwykły sms). Wyślij wiadomość na numer 664072644 o treści: 3T Gdańsk Port Lotniczy#adres docelowy (np. ulica miasto)Najtańsze taxi w Gdańsku, Sopocie i Gdyni

FreeTaxi.PL oferuje usługi przewozu osób w Trójmieście i okolicach.  Klientów obsługują profesjonalni taksówkarze o dużej kulturze osobistej. Warto wiedzieć, że realizujemy nie tylko podstawowe usługi taxi, lecz także przewozy okazjonalne, zakupy, przesyłki i inne.


zamów taksówkę online lub wyślij sms na numer 664072644 o treści:
3T adres odbioru miasto#adres docelowy miasto

koszt sms wg stawek operatora jak za zwykły sms

przykład zamówienia sms, aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 664072644 o treści:
3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk


potwierdzenie przyjęcia zamówienia z informacją o czasie dojazdu najbliższego kierowcy otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, możesz skontaktować się z kierowcą odpowiadając na tę wiadomośćTransfery z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Kierowcy FreeTaxi.PL przyjadą po Państwa w ciągu kilku minut, odbiorą pasażerów bezpośrednio z parkingu Kiss&Fly sprzed hali przylotów. Zapraszamy do skorzystania z mobilnej strony umożliwiającej zamówienie taksówki z lotniska w Gdańsku. Z nami nie musisz się obawiać, że zapłacisz za dużo, oferujemy 10% rabatu dla stałych Klientów na zamówienia złożone przez internet lub przez sms.

Do dyspozycji oddajemy Państwu komfortowe auta osobowe. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wyceną innej trasy przejazdu z lotniska lub na lotnisko zapraszamy do zapoznania się z cenami usług taxi lub skorzystania ze zintegrowanej z systemem zamówień mobilną stroną umożliwiającą szacunkową wycenę dowolnej trasy przejazdu.

Przejazdy po Trójmieście realizujemy bez opłaty powrotnej, czyli w tej samej strefie. Zachęcamy do podania w uwagach do zamówienia numeru lotu, dzięki temu kierowca będzie mógł sprawdzić jego status i nie pobierze dopłaty w przypadku opóźnień lub odwołania lotu oraz innych przyczyn niezależnych od Państwa.

Życzymy miłej podróży!