Free Taxi Polska | FreeTaxi.PL | Moje taxi w mieście | Zamów taksówkę Skip to content

Free Taxi Polska

FreeTaxi.PL - aplikacja taxi trzeciej generacji
FreeTaxi.PL aplikacja taxi trzeciej generacji


Zamów licencjonowaną taksówkę przez aplikację

Free Taxi Polska

Taksówki na telefon

FreeTaxi.PL zadzwoń: 585858590

Taxi Gdańsk telefon

Połączenie z dyspozytorem 3taxi.pl jest najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki Taxi Gdańsk, Taxi Sopot, Taxi Gdynia, Taxi Łodź, Taxi Kraków, Taxi Warszawa, Taxi Zielona Góra. Nasza firma obsługuje całe Trójmiasto i okolice oraz wiele innych miast w Polsce. Zadzwoń do nas a nasz operator chętnie udzieli informacji o aktualnej dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, przybliżonym czasie przejazdu i oczekiwania na przyjazd taksówki. Udzielimy dodatkowych informacji o stawkach za usługi taksówkarskie oraz udzielanych rabatach dla stałych Klientów. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców FreeTaxi.PL. Zapraszamy do kontaktu!

Taxi online

taxi online

W kilku klikach zamów taksówkę online przez naszą mobilną stronę lub wypełnij prosty formularz www. Wystarczy, że podasz adresy miejsca odbioru i celu podróży. Możesz też wyrazić zgodę na automatyczne ustalenie Twojej lokalizacji w przeglądarce Twojego telefonu. Aplikacja wstępnie wyceni kurs oraz poda przybliżony czas dojazdu najbliższego kierowcy. Kliknij zamów 3taxi.pl a następnie potwierdź lub zmień termin zamówienia oraz podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu, a w kilka minut jeden z kierowców 3taxi.pl zaakceptuje zlecenie. Po przyjęciu zamówienia przez kierowcę otrzymasz wiadomość sms z unikalnym linkiem url do statusu swojego zlecenia z aktualną lokalizacją zamówionego auta oraz przybliżonym czasem dojazdu taksówki. Możesz zadzwonić bezpośrednio do kierowcy na podany na stronie statusu zlecenia numer telefonu lub po prostu odpisać na wiadomość aby skontaktować się z Twoim kierowcą i przekazać dodatkowe informacje o miejscu lub czasie odbioru.

Taksówka przez sms

Taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie taksówki Gdańsk jest wysłanie krótkiej wiadomości sms. Aby zamówić taksówkę wystarczy, że wyślesz wiadomość na numer 664072644 rozpoczynając treść od hasła 3T a następnie po spacji podasz adres odbioru oraz adres docelowy rozdzielając je znakiem #. Cały proces zamawiania taksówki przez sms odbywa się automatycznie. System sam błyskawicznie wyszuka najbliższego kierowcę biorąc pod uwagę podany przez Ciebie adres odbioru i przekaże do niego Twoje zlecenie. Na przykład aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 664072644 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  W ciągu kilku minut otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą lub wejść na podany w zwrotnym sms unikalny link url, pod którym znajdziesz bezpośredni numer telefonu do swojego kierowcy. Koszt wiadomości liczony jest jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora, a za kurs rozliczysz się z kierowcą jak zwykle wg wskazań taksometru po zakończeniu kursu. Nie musisz obawiać, że zapłacisz za dużo – nasze taksówki jeżdżą po całym Trójmieście w tej samej strefie, czyli bez taryfy powrotnej przekraczając granice miast Gdańska, Sopotu i Gdyni. Zamów Taxi w Gdańsku przez sms – to szybki, tani i skuteczny sposób! Wyślij sms o treści 3T ze swoim adresem na numer 4628 – kierowcy 3taxi.pl czekają na Twoje zamówienie. Zapraszamy!

Moje taxi w mieście

Twoje 3taxi.pl

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Zielonej Góry oraz z wielu innych miast w całej Polsce. Wszystkie nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych. Dla firm oferujemy bezgotówkowe rozliczenia za przejazd kodem, z możliwością płatności na podstawie zbiorczych faktur vat. Wszystkie przejazdy są rejestrowane dzięki czemu masz gwarancję, że pojedziesz ustaloną z kierowcą trasą i możesz to skontrować po zakończeniu kursu. W razie pozostawienia czegoś w taksówce z łatwością ustalimy, którą taksówką jechałeś i skontaktujemy Cię z kierowcą.

Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnych podróży!
Zespół FreeTaxi.PL

Published inInformacje
2016-2021 © 3taxi.pl