Free Taxi Polska

Free Taxi Wrocław

Taxi Wrocław

Taxi Wrocław zamówisz teraz przez aplikację taxi trzeciej generacji Free Taxi Polska. Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i zarejestruj swoje konto, następnie dodaj środki do portfela lub kartę płatniczą. Teraz masz już możliwość zamówienia taksówki we Wrocławiu w kilka sekund od wyjęcia telefonu z torebki lub kieszeni.


Stała cena za kurs w aplikacji Free Taxi Wrocław

Przed zamówieniem masz możliwość sprawdzenia wyceny przejazdu, a także zagwarantowania sobie stałej ceny za kurs w usłudze Stała Cena z uwzględnieniem 10% rabatu dla pasażerów zamawiających przez aplikację. Możesz wybrać także inny rodzaj usługi, np. kombi, bus, premium czy przewiezienie pupila oraz dzień i godzinę odjazdu. Nasi profesjonalni kierowcy z licencją wiedzą jak najlepiej poruszać się po mieście, korzystają z buspasów i dróg o ograniczonym ruchu, znają prawidłowości dotyczące korków w godzinach szczytu. Dzięki naszej aplikacji bezpiecznie dojedziesz w dowolne miejsce we Wrocławiu i okolicach bez stresu i w dobrej atmosferze. Prawdziwe taxi we Wrocławiu to tylko Free Taxi Wrocław.


FreeTaxi.PL to nowoczesna platforma taxi z Trójmiasta. Dzięki współpracy z taksówkarzami z całego kraju możesz zamówić taksówkę w nowej aplikacji taxi trzeciej generacji Free Taxi Polska. Nasze taksówki są dostępne w Warszawie, ale także w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Trójmieście, Wrocławiu oraz w wielu innych miastach Polski.

Stale rozwijamy naszą firmę aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Pasażerów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie logistyczne imprez firmowych, konferencji oraz spotkań okolicznościowych. Świadczymy usługi taksówkarskie dla mieszkańców i turystów. Współpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami z wielu miast Polski. Rozumiemy, że mobilność dla wielu z Państwa to kluczowy aspekt życia codziennego i po prostu konieczność.


Moje Taxi – Najlepsze taksówki w aplikacji Free Taxi Wrocław

FreeTaxi.PL współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taxi z wielu korporacji taksówkarskich oraz z niezrzeszonymi kierowcami taksówek posiadającymi licencję taxi w wielu miastach Polski. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie, ponieważ usługi wykonywane są przez profesjonalistów. Reasumując, nasi kierowcy to jedni z najbardziej doświadczonych taksówkarzy, cechuje ich wyśmienita znajomość topografii miasta i wysoka kultura osobista. Przede wszystkim staramy się nie pozostawiać naszych pasażerów bez informacji, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie telefoniczne ze strony operatorów centrali. Udostępniamy bezpośredni kontakt do kierowców. Oferujemy usługi taxi w szerokim zakresie, przede wszystkim przewóz osób, ale również zakupy na telefon lub drobną pomoc w uruchomieniu auta.


Płatności kartą, gotówką lub przez aplikację FreeTaxi.PL

W przeciwieństwie do innych aplikacji taxi, w naszych taksówkach możesz płacić także gotówką, większość Pasażerów wybiera jednak płatność kartą lub aplikacją. Wszyscy kierowcy są wyposażeni w terminale do płatności kartami płatniczymi oraz kasy fiskalne, a w razie potrzeby wystawiają faktury. W dziedzinie płatności jesteśmy elastyczni, ważnym aspektem jest, że umożliwiamy także rozliczenia bezgotówkowe z płatnością aplikacją lub na fakturę z terminem płatności. Zapraszamy do współpracy firmy, hotele i restauracje. FreeTaxi.PL daje możliwość zamawiania taksówki oraz płatności aplikacją FreeTaxi.PL, czyli np. przez szybki przelew online, także przez Blik lub kartą. Zainstaluj nową aplikację taxi trzeciej generacji Free Taxi Polska.


Zamów Free Taxi Wrocław – to naprawdę proste…

Taksówkę możesz zamówić przede wszystkim przez aplikację FreeTaxi.PL lub telefonicznie. Dzięki aplikacji wstępnie wycenisz swój kurs oraz uzyskasz informację o przybliżonym czasie dojazdu najbliższej taksówki. Wszystkie zlecenia, niezależnie od sposobu zamawiania, który wybierzesz, w rezultacie trafiają do naszego autorskiego systemu obsługi zamówień. FreeTaxi.PL szybko znajdzie najbliższą wolną taksówkę i automatycznie przekaże zamówienie do kierowcy. Ważnym aspektem jest, że status zamówienia telefonicznego możesz sprawdzić także w aplikacji. Wszystkie informacje o zleceniu są dostępne przez aplikację taxi trzeciej generacji FreeTaxi.PL.Free Taxi Polska

z nami dojedziesz bezpiecznie
komfortowo i niedrogo

Przewiń do góry