Free Taxi Polska

Zamów taksówkę w Trójmieście przez aplikację taxi


Taxi Trójmiasto online

Zainstaluj Free Taxi Polska – aplikacja taxi trzeciej generacji dla systemów Android lub iOS. Skorzystaj z promocji i rabatów dostępnych w naszej aplikacji taxi. Zyskaj możliwość płatności gotówką, kartą lub aplikacją. Podróżuj zawsze po najlepszych stawkach. Aplikacja wstępnie wycenia kurs oraz podaje przybliżony czas dojazdu najbliższego kierowcy. Aplikacja umożliwia zamówienia taksówki w usłudze Stała Cena z rabatem.


Taxi Trójmiasto przez sms

zamów taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie FreeTaxi.PL jest wysłanie sms na numer 664072644 rozpoczynając treść wiadomości od hasła 3T a następnie podanie adresu odbioru oraz adresu docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 664072644 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms. Możesz na nią odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.


Taksówka na telefon

Zamów taxi przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48 58 585 85 90, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.


FreeTaxi.PL – Moje taxi w 3City

FreeTaxi.PL

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta. Wszystkie nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych. Zapraszamy!

Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki w Trójmieście.

Życzymy przyjemnych podróży!

Zamów taksówkę w Trójmieście przez aplikację taxi
Przewiń do góry