Taxi Łodź

Free Taxi Łódź

Pobierz aplikację:
Pobierz FreeTaxi.PL z Google Play    Pobierz FreeTaxi.PL z App Store

Taxi Łódź zamówisz w aplikacji FreeTaxi.PL, to nowoczesna platforma taxi. Dzięki współpracy z taksówkarzami z Łodzi możesz zamówić taksówkę w nowej aplikacji taxi trzeciej generacji FreeTaxi.PL. Nasze taksówki są dostępne w Łodzi, ale także w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu oraz w wielu innych miastach Polski.

Stale rozwijamy naszą firmę aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Pasażerów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie logistyczne imprez firmowych, konferencji oraz spotkań okolicznościowych. Świadczymy usługi taksówkarskie dla mieszkańców i turystów. Współpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami z wielu miast Polski. Rozumiemy, że mobilność dla wielu z Państwa to kluczowy aspekt życia codziennego i po prostu konieczność.


Moje Taxi – Najlepsze taksówki w aplikacji Free Taxi Łódź

FreeTaxi.PL współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taxi z wielu korporacji taksówkarskich oraz z niezrzeszonymi kierowcami taksówek posiadającymi licencję taxi w wielu miastach Polski. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie, ponieważ usługi wykonywane są przez profesjonalistów. Reasumując, nasi kierowcy to jedni z najbardziej doświadczonych taksówkarzy, cechuje ich wyśmienita znajomość topografii miasta i wysoka kultura osobista. Przede wszystkim staramy się nie pozostawiać naszych pasażerów bez informacji, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie telefoniczne ze strony operatorów centrali. Udostępniamy bezpośredni kontakt do kierowców. Oferujemy usługi taxi w szerokim zakresie, przede wszystkim przewóz osób, ale również zakupy na telefon lub drobną pomoc w uruchomieniu auta.


Płatności kartą, gotówką lub przez aplikację FreeTaxi.PL Łódź

W przeciwieństwie do innych aplikacji taxi, w naszych taksówkach możesz płacić także gotówką, większość Pasażerów wybiera jednak płatność kartą lub aplikacją. Wszyscy kierowcy są wyposażeni w terminale do płatności kartami płatniczymi oraz kasy fiskalne, a w razie potrzeby wystawiają faktury. W dziedzinie płatności jesteśmy elastyczni, ważnym aspektem jest, że umożliwiamy także rozliczenia bezgotówkowe z płatnością aplikacją lub na fakturę z terminem płatności. Zapraszamy do współpracy firmy, hotele i restauracje. FreeTaxi.PL daje możliwość zamawiania taksówki oraz płatności aplikacją FreeTaxi.PL, czyli np. przez szybki przelew online, także przez Blik lub kartą. Zainstaluj nową aplikację taxi trzeciej generacji Free Taxi Polska.


Zamów Free Taxi Łódź – to naprawdę proste…

Taksówkę możesz zamówić przede wszystkim przez aplikację FreeTaxi.PL lub telefonicznie. Dzięki aplikacji wstępnie wycenisz swój kurs oraz uzyskasz informację o przybliżonym czasie dojazdu najbliższej taksówki. Wszystkie zlecenia, niezależnie od sposobu zamawiania, który wybierzesz, w rezultacie trafiają do naszego autorskiego systemu obsługi zamówień. FreeTaxi.PL szybko znajdzie najbliższą wolną taksówkę i automatycznie przekaże zamówienie do kierowcy. Ważnym aspektem jest, że status zamówienia telefonicznego możesz sprawdzić także w aplikacji. Wszystkie informacje o zleceniu są dostępne przez aplikację taxi trzeciej generacji FreeTaxi.PL.Free Taxi Polska

z nami dojedziesz bezpiecznie
komfortowo i niedrogo