Free Taxi Polska

Free Taxi Gdynia

Taxi Gdynia

FreeTaxi.PL

Zainstaluj Free Taxi Polska – aplikacja taxi trzeciej generacji dla systemów Android lub iOS. Skorzystaj z nagród, promocji i rabatów dostępnych w naszej aplikacji taxi. Zyskaj możliwość płatności gotówką, kartą lub aplikacją. Podróżuj zawsze po najlepszych stawkach.Taxi Gdynia – Zamów taksówkę przez internet

Taxi Gdynia - Zamów taxi przez internet

Taxi Gdynia zamów przez mobilną stronę, dzięki której ustalisz adresy miejsca odbioru i celu przejazdu. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz numer telefonu – w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz potwierdzenie sms z linkiem do aktualnej lokalizacji zamówionego auta. Zlecenia terminowe potwierdzane są najpóźniej na 20 minut przed ich realizacją. Możesz odpisać na sms aby skontaktować się z kierowcą.


Taxi Gdynia – Zamów taksówkę przez sms

Taxi Gdynia - zamów taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie taxi w Gdyni jest wysłanie wiadomości sms na numer 664072644 rozpoczynając treść od hasła 3T i po spacji podanie adresów odbioru oraz docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do dworca kolejowego w Gdyni możesz wysłać sms na numer 664072644 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Dworzec Gdynia Główna  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.


Taxi Gdynia – zamów telefonicznie

Zamów taxi przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48585858590, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.Taxi Trójmiasto – FreeTaxi.PL – Twoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej i wybrać dla siebie najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnej podróży!

Free Taxi Gdynia
Przewiń do góry