Free Taxi Polska

Taxi Trójmiasto

Taxi Gdańsk – Taxi Sopot – Taxi Gdynia


Aplikacja taxi trzeciej generacji

Taxi Trójmasto zamówisz teraz przez naszą aplikację taxi trzeciej generacji Free Taxi Polska. Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i zarejestruj swoje konto, następnie dodaj środki do portfela lub kartę płatniczą. Teraz masz już możliwość zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie i Gdyni w kilka sekund. W aplikacji nagrody za wykonane zlecenia, kody promocyjne oraz polecające.
Podróżuj taniej taksówką w Trójmieście!


Realizujemy przejazdy w całym Trójmieście w tej samej strefie, czyli bez opłaty powrotnej.

Stałych Klientów obsługujemy z 10% rabatem w usłudze STAŁA CENA co stanowi jedną z najlepszych ofert cenowych na trójmiejskim rynku usług taksówkarskich. Za przejazd z Gdańska do Gdyni nie zapłacisz więcej z powodu zmiany strefy taxi. Taksówki FreeTaxi.PL nie pobierają opłaty powrotnej w całym Trójmieście, czyli na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni jedziesz w tej samej strefie.

Po zamówieniu taksówki w kilka minut otrzymujesz potwierdzenie sms-em, a w przypadku zamówień z opóźnionym terminem najpóźniej na 20 minut przed wyznaczonym czasem.

Nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych, przy zamówieniu przez aplikację masz możliwość wyboru sposobu płatności: gotówką, kartą lub portfelem aplikacji.


FreeTaxi.PL – Moje taxi w 3City

Komfort, pewność i dyskrecja w promocyjnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Przewiń do góry