Kontakt | FreeTaxi.pl - Taxi Trzeciej Generacji - Wolność wyboru. Skip to content

Kontakt Free Taxi Polska

FreeTaxi.PL
aplikacja taxi trzeciej generacji
Pobierz FreeTaxi.PL z Google PlayPobierz FreeTaxi.PL z App Store

Informacja
+48 58 58 58 590

dyspozytor 3taxi.pl odpowie na pytania i udzieli dodatkowych informacji o świadczonych przez naszych kierowców usługach taxi oraz dostępnych rabatach dla stałych klientów, itd.

Wirtualny Dyspozytor
🤖 +48 58 35 36 111

odpowiedz na krótkie pytania dotyczące miejsca odbioru, adresu docelowego oraz terminu, najbliższy kierowca w ciągu kilku minut potwierdzi przyjęcie zamówienia

Zlecenia Terminowe
+48 58 58 58 666

jeśli chcesz zamówić kurs z opóźnionym terminem realizacji możesz zostawić nam wiadomość w poczcie głosowej, otrzymasz sms gdy kierowca przyjmie zamówienie

Taxi przez SMS
📱 +48 664 072 644 o treści: 3T

wystarczy, że wyślesz nam adres odbioru, rozpocznij treść od hasła: 3T

Kontakt dla Kierowców
🚕 +48 33 30 03 322

Numer kontaktowy dla Kierowców (telefon do operatora systemu 3taxi.pl)

Adres do korespondencji

Taxi Trzeciej Generacji


3taxi.pl
Kombatantów 5d
80-464 Gdańsk, Poland
NIP: 6691629116

Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkie rozmowy z infolinią oraz kierowcami są rejestrowane.

Kontakt z 3taxi.pl jest możliwy przez 24h. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje o naszej korporacji taxi były rzetelne i wyczerpujące. Naszą misją są usługi taksówkarskie na najwyższym poziomie. Działamy na terenie Trójmiasta:  Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolic. a od niedawna na terenie całego kraju. Taksówkarze aplikacji FreeTaxi.PL czekają na zlecenia także w Warszawie. Realizujemy kursy po całym kraju. Mamy nadzieję, że zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie dzięki naszej mobilnej stronie, z której skorzystało już tysiące naszych Pasażerów, a także nowej aplikacji taxi FreeTaxi.PL.

Jako pierwsi w Trójmieście  wdrożyliśmy usługę 🤖Wirtualnego Dyspozytora, dzięki której bez przeszkód i dyskretnie zamówisz dowolny kurs u najbliższego kierowcy. Informacje zwrotne otrzymasz w sms.

W razie dodatkowych pytań skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

Zapraszamy! 

Zawsze chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości


    2016-2021 © 3taxi.pl