Free Taxi Polska

Informacje dla kierowców taxi

FreeTaxi.PL Partner i 3Taxi.PL Partner – jak to działa?

Mamy informacje dla licencjonowanych kierowców taxi o oczekujących zleceniach w ich okolicy na terenie całej Polski.

FreeTaxi.PL Partner

FreeTaxi.PL Google play
FreeTaxi.PL App Store

Poradnik i szczegóły w grupie na fb: FreeTaxi.PL – kierowcy


Zapraszamy do współpracy kierowców z terenu Polski. W miarę zainteresowania taksówkarzy z całego kraju możemy prowadzić pośrednictwo w przekazywaniu zleceń także poza obszarem Trójmiasta. Działamy już w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu oraz w kilku mniejszych miejscowościach. Zapraszamy kierowców licencjonowanych taksówek z całej Polski do rejestracji konta w aplikacji FreeTaxi.PL Partner.

Zgodnie z w art. 5b ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym oraz z art. 4 ust. 24 jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem przy przewozie osób.

Proces rejestracji w aplikacji FreeTaxi.PL Partner przebiega z pominięciem panelu na naszych stronach. Rejestrujesz swoje konto bezpośrednio w aplikacji FreeTaxi.PL Partner.


Jeśli jesteś z Trójmiasta zarejestruj nowe konto kierowcy, aby uzyskać swój kod do aplikacji 3taxi.pl Partner stworzonej dla licencjonowanych kierowców taxi w Trójmieście.


W aplikacji 3taxi.pl Partner po uzupełnieniu swoich danych w panelu 3taxi.pl, aplikację pobierasz z naszej strony, a następnie instalujesz i uruchamiasz, a w ustawieniach wpisujesz pobrany z Panelu Kierowcy kod aplikacji. Sam decydujesz kiedy jesteś widoczny na naszej mapie online i realizujesz zlecenia. Możesz zarabiać w dowolnym czasie i łączyć to z pracą dla innych aplikacji lub korporacji taksówkarskich.


Nie trać czasu oczekując na kurs

Twoja taksówka może być dostępna w naszym systemie, pasażerowie będą widzieli Twój przybliżony czas dojazdu oraz wycenę kursu, a zlecenia z Twojej okolicy same Cię znajdą.

Klienci mają podgląd dostępnych aut, mają możliwość sprawdzenia czasu dojazdu najbliższego kierowcy i chętnie zamawiają kurs gdy znajdziesz się blisko ich miejsca odbioru. Dzięki temu Ty zrealizujesz więcej przejazdów.

Współpracując w aplikacji 3taxi.pl Partner zamówienia od Klientów otrzymujesz automatycznie i bezpośrednio z systemu wraz z powiadomieniem sms na podany w Panelu numer telefonu, a w aplikacji FreeTaxi.PL Partner zamówienia bezpośrednio z aplikacji pasażerskiej. Za każdym razem masz indywidualny kontakt z Pasażerem, którego numer uzyskujesz w momencie akceptacji kursu. Możesz zadzwonić, aby potwierdzić zlecenie. Pasażer ma kontakt z tobą przez sms lub czat. Treść wiadomości dociera na ekran aplikacji, a także w trakcie trwania zamówienia może uzyskać Twój numer wchodząc z sms na unikalny adres url w internecie lub klikając w aplikacji pasażerskiej.

Pasażer otrzymuje wiadomość sms z informacją o twoim czasie dojazdu w tym samym momencie gdy zaakceptujesz zlecenie, a gdy dojedziesz do miejsca odbioru także wiadomość, że już czekasz na Pasażera. Po akceptacji zamówienia Twoja aktualna lokalizacja jest widoczna na mapie, pasażer może zobaczyć gdzie dokładnie jesteś dzięki unikalnemu adresowi url, który wysyłany jest wraz z opisem twojej taksówki, który sam definiujesz w Panelu 3taxi.pl oraz w aplikacji dla Pasażerów FreeTaxi.PL


Współpraca z FreeTaxi.PL opłaca się wszystkim – kierowcom i pasażerom!

Masz elastyczny czas pracy. Sam decydujesz kiedy pracujesz, logujesz się do systemu i realizujesz kursy kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

Przyłącz się do nas i realizuj więcej kursów. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon z androidem (lub FreeTaxi.PL Partner na iOS) – bez umowy na czas określony. Od naszych kierowców wymagamy dbałości o jakość usług, uczciwości i rzetelności w wykonywaniu przejazdów, czyli profesjonalizmu w swoim zawodzie.

Sprawdź skuteczność naszego systemu przez miesiąc za darmo, nie pobieramy żadnych opłat rejestracyjnych. Każdy licencjonowany taksówkarz może sprawdzić skuteczność aplikacji 3taxi.pl Partner oraz FreeTaxi.PL Partner. Jesteśmy przekonani, że polubisz nasze proste i skuteczne rozwiązanie dla kierowców taksówek w całej Polsce.


Pełny Regulamin korzystania z systemu znajdziesz w Panelu 3taxi.pl.


Zostań naszym Partnerem


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości


    Przewiń do góry